© {$smarty.const.CONF_SHOP_NAME}.
Důležitá informace pro zákazníky: Každá objednávka je závazná, je možné ji zrušit jen do okamžiku odeslání zásilky. Pokud nebude expedovaná objednávka zaslaná na dobírku zákazníkem vyzvednuta, bude požadováno uhrazení vzniklých nákladů na odeslání zboží. Vytvořením objednávky souhlasíte s našimi obchodními podmínkami a smluvní pokutou ve výši dopravy.

Baterie pro Panasonic SGA-S004E,Fujifilm NP-40,Samsung SLB-0837 neoriginální

Baterie pro Panasonic SGA-S004E,Fujifilm NP-40,Samsung SLB-0837
Zobrazit více
0 %
148,00 Kč
Dočasně nedostupné

Hlídat dostupnost produktu

katalogové číslo: DFA.037
výrobce:Delta
cena bez DPH:122,31 Kč
popis
parametry
soubory a odkazy
Recenze
Parametry
  • Složení
Lithium-iontová (Li-ion)
  • Napětí
3.7V
  • Kapacita (mAh)
900
  • Záruka
24 měsíců od data prodeje
POZOR! Životnost baterie je stanovena na 6 měsíců, takže po této době není možné reklamovat sníženou kapacitu
Náhradní baterie pro digitální fotoaparáty a videokamery. je ideálním prostředkem pro náhradu starší baterie bez pořádné kapacity či jen jako náhradní baterie do brašny pro cestovní výměnu a prodloužení tak času, po který můžete zaznamenávat.Baterie je vyrobena s kvalitních Li-onových článků, které zaručují spolehlivých provoz po celou dobu její životnosti a plně nahradí předražené originální baterie. Pro udržení kapacity baterie je nutné provést 3 nabíjecí cykly (plné nabití a vybití baterie). Pečlivě zkontrolujte kompatibilitu s původním typem.

 

 Vyměnitelná baterie číslo:

PANASONIC: CGA-S004,CGA-S004A/1B,CGA-S004E/1B,DMW-BCB7

 

 Kompatibilní s následující vybavení (Tento seznam může být neúplný):

PANASONIC: Lumix DMC-FX2B,Lumix DMC-FX2EBS,Lumix DMC-FX2EG-S,Lumix DMC-FX2S,Lumix DMC-FX2 Series,Lumix DMC-FX7A,Lumix DMC-FX7B,Lumix DMC-FX7EBS,Lumix DMC-FX7EG,Lumix DMC-FX7EG-A,Lumix DMC-FX7EG-K,Lumix DMC-FX7EG-R,Lumix DMC-FX7EG-S,Lumix DMC-FX7EG-T,Lumix DMC-FX7K,Lumix DMC-FX7R,Lumix DMC-FX7S,Lumix DMC-FX7 Series,Lumix DMC-FX7, Lumix DMC-FX7W

 

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).

Souhlasím
Nastavit
Nesouhlasím