English  Русский  Chech 
Поиск
Каталог
Оплата он-лайн
on=line payments
Naši partneři

Důležitá informace: Vlivem vyhlášení uzavření obchodů je přerušen prodej v naší provozovně. Stále ovšem fungujeme jako výdejní místo e-shopu , ale se změnila otevírací doba (do odvolaní): od 10.00 do 16.00. Rádi odšleme vaši objednávku na Vaši adresu. Zboží expedujeme každý den. Pozor! MOŽNOST OSOBNÍHO ODBĚRU platí pouze pro objednané a předem zaplacené zboží. Děkujeme za pochopeni.

Ochrana osobních údajů zákazníků

Při zakoupení zboží v internetovém obchodě "deltamobile.cz" uzavíráme kupní smlouvu a minimálními informacemi potřebnými k jejímu vyplnění je Vaše jméno, příjmení, telefonní číslo, e-mailová adresa a pokud si zvolíte doručení do vašeho domova nebo do práce, také adresa a PSČ. Vaše kontaktní údaje jsou nezbytné k informování o procesu plnění objednávky a dalších potížích týkajících se objednávky. Tyto osobní údaje jsou vyžadovány pouze pro uzavření a provedení konkrétní smlouvy.

Chcete-li vyzvednout předplacené zboží v obchodě, musíte mít s sebou doklad totožnosti,k Vaší identifikaci. Bez tohoto nemůžeme Vám objednáné zboží dát

Aby bylo procházet deltamobile.cz snadné a efektivní, uchováváme následující informace: Historie nákupů a aktivit na webu,plateb ;

Vykonáváme naši práci a komunikujeme s Vámi a rozhodně:

nesbíráme a neschováváme historii prohlížení na webových stránkách třetích stran

neposíláme žádné údaje,související s Vaším prohlížením na našich stránkách,které by mohly identifikovat Vaši osobu.

Prostřednictvím organizačních a technických prostředků zajistíme, že Vaše osobní údaje budou chráněny před jakýmikoli nezákonnými akcemi: změnou, zveřejněním nebo zničením osobních údajů, krádežím identity a podvodem.

Aby byly vaše osobní údaje plně chráněny, doporučujeme věnovat pozornost a ujistit se, že při připojení k našemu e-shopu,Vaše osobní údaje nebudou vidět neoprávněné osoby a že jsou správně uloženy. Doporučujeme pravidelně měnit své přihlašovací heslo, držet platební kartu a další data, která používáte aby nedošlo k porušení bezpečnosti a důvěrnosti Vašich osobních údajů.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající od 1.3.2017 povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
(пусто)
 
Валюта:
Помощь онлайн

follow me on facebook
Контакты

(  chezh russian english  )
tel:  +420777801557
(  Czech) Czech/Rus
(  russian) Rus
skype
Naši partneři